Людмила Денисова
Денисова: влада заганяє населення в кабалу

Тисячам українців, які не мають офіційної роботи, але потребують державної допомоги на оплату комунальних послуг, буде відмовлено в допомозі держави, і як наслідок – люди не зможуть заплатити за підвищенні тарифи на газ та комунальні послуги.

Про це заявила екс-міністр праці та соціальної політики, член партії «Батьківщина» Людмила Денісова, передає прес-служба БЮТ.

«Такими непродуманими діями влада заганяє людей в боргову кабалу», – сказала вона.

«Відповідно до чинного законодавства, якщо людина працездатна, але офіційно не працює, не вчиться і не стоїть на обліку в центрі зайнятості, вона не має жодних прав на державну допомогу. І таких людей в Україні дуже багато. У невеличких містах і селах панує тотальне безробіття, люди працюють на землі, торгують на ринках, і все це відбувається звичайно без трудових книжок. Зароблених коштів ледь вистачає, щоб вижити, а підвищені тарифи на житлово-комунальні послуги поставлять тисячі сімей у ще більш скрутне становище», – пояснила Людмила Денісова.

За її словами, на сьогодні вже близько 500 тисяч громадян подали документи на оформлення субсидії, але скористатися нею зможуть не всі.

У той же час Денісова зазначила, що вже цього місяця абсолютно всі повинні сплатити по нових тарифах, адже з 1 серпня вартість газу для населення збільшилася на 50%.

«Чергові прорахунки влади, яка в першу чергу дбає про кредити МВФ, а вже потім про населення власної країни, може обернутися для тисяч українців борговою кабалою і репресіями за невчасну сплату рахунків за газ та комунальні послуги, які підготувала влада Януковича-Азарова», – наголосила Людмила Денісова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.