БЮТ, бютівці
БЮТ виключив з фракції 28 нардепів

З парламентської фракції “БЮТ-Батьківщина” виключені 28 народних депутатів, які в своїх голосуваннях підтримують коаліцію.

Про це заявив заступник голови фракції “БЮТ-Батьківщина” Андрій Шкіль.

“Ми на своєму засіданні одноголосно ухвалили рішення про виключення зі складу 23 плюс 5 депутатів нашої фракції, які, так чи інакше, прямо чи опосередковано входять до коаліції. Тобто, якщо навіть вони офіційно не написали заяви про вхід, але голосують разом з коаліціантами. Це депутати, наближені до Андрія Портнова, Богдана Губського. Також ми виключили Григорія Омельченка, який давно підтримує своїми діями коаліцію. Нічого страшного в цьому процесі ми не бачимо. Навіть навпаки – наші ряди просто очищаються “, – поінформував Андрій Шкіль

Раніше, фракція “БЮТ-Батьківщина” скоротила з дев’яти до семи кількість заступників голови фракції, а також виключила зі свого керівництва Миколу Томенка та Олега Білоруса. Про це повідомив заступник голови фракції “БЮТ-Батьківщина” Сергій Соболєв.

“На кожну сесію Верховної Ради ми вносимо зміни до керівного складу фракції. І у зв’язку з тим, що цілий ряд заступників голови фракції виконували свої функції поза межами фракції, як наприклад, віце-спікер Микола Томенко – і в нього велике навантаження, – а також голова комітету закордонних справ Олег Білорус, тому було прийнято рішення скоротити кількість заступників. Саме ці два депутати не входять до складу заступників голови фракції “, – сказав Сергій Соболєв.

Таким чином, в керівництво фракції входять Іван Кириленко – лідер фракції, Андрій Кожем’якін – перший заступник. Заступники: Олена Шустік, Сергій Соболєв, Андрій Шкіль.

До складу заступників вчора були включені Юрій Одарченко і Сергій Сас.

Нагадаємо, 8 вересня голова Верховної Ради України Володимир Литвин на ранковому засіданні парламенту оголосив, що фракція БЮТ ухвалила рішення про перейменування в БЮТ-Батьківщина. Він відзначив, що таке рішення було ухвалене фракцією 6 вересня 2010 р. Вже сьогодні він заявив, що перейменування є незаконним.

Також 8 вересня 2010 цього року, Литвин оголосив рішення фракції про виключення зі свого складу трьох народних депутатів – Івана Деньковича, Богдана Губського і Арнольда Радовця.

Вчора, 20 вересня, фракція “БЮТ-Батьківщина” виключила зі свого складу депутатів-зрадників.

На даний момент “БЮТ-Батьківщина” налічує 124 народних депутата.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.