БЮТ
БЮТ очищається

Блок заявляє про рейдерську атаку на фракцію. Про це йдеться заяві голови Київської міської організації “Батьківщина” Анатолія Семиноги.

З метою позбавити громадян права вибору на місцевих виборах влада продовжує рейдерську атаку на Блок Юлії Тимошенко та партію «Батьківщина», зазначається в заяві.

До спроб влади паралізувати через рішення судів діяльність партії чи захопити над нею контроль шляхом тиражування фальшивих документів та копій печаток, які було здійснено на Львівщині, Київщині, Харківщині, додається спроба захопити контроль над фракцією БЮТ в Київраді.

Група депутатів, які з корисних мотивів перейшли на бік Партії регіонів, намагаються в незаконний спосіб змінити керівництво фракції. При цьому вони ігнорують той факт, що згідно з положенням про фракцію, переобрати її голову можна лише двома третинами голосів.

Фракція поступово очищається від зрадників. Так, сьогодні зранку, о 9-00, після завершення розгляду персональних справ із фракції вже було виключено троє депутатів, які голосували за позбавлення киян фундаментально права обирати   собі владу на рівні районів. Йдеться про Олега Петькуна, Олександра Толубицького та Анатолія Шевченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.