БЮТ
З «Батьківщиною» масово розривають договори оренди

Офіс Київської обласної організації партії «Батьківщина» відключили від водопостачання та припинили подачу електроенергії.

В БЮТ заявляють, що державне підприємство «Науково-дослідний інститут містобудування», нібито посилаючись на наказ міністра регіонального розвитку та будівництва Володмира Яцуби, вимагає негайно звільнити помешкання, в якому днями коштами партії завершено ремонт.

«Негайного розірвання угоди з «Батьківщиною» щодо оренди приміщень, де партія знаходиться понад 10 років, зажадав і Український науково-дослідний проектний інститут по цивільному будівництву за адресою бульвар Лесі Українки, 26. Там діє громадська приймальня партії «Батьківщина», куди приходять люди та пишуть листи з усієї України», – сказано в повідомленні прес-служби.

Крім того БЮТ заявляє, що міліція, нібито посилаючись на команду згори, викликає на допити власника приміщення по вулиці Турівській, де знаходиться центральний офіс БЮТ.

«Очевидно, це і є специфіка демократії по-українськи, про яку днями розповідав Віктор Янукович в США, згідно з якої опозиції взагалі нема місця в Україні», – сказано в заяві БЮТ.

Джерело Pro.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.