горілка
БЮТ пропонує нічний "сухий закон" у Києві слідом за Львовом

Фракцією «Блок Юлії Тимошенко» у Київській міській раді на президії міської ради 28 вересня  був внесений проект рішення «Про ситуацію, яка склалась в м.Києві із реалізацією алкогольних напоїв у нічний час».

Про це повідомила голова фракції «Блок Юлії Тимошенко» у Київраді Тетяна Меліхова, відзначає прес-служба БЮТ.

«Сподіваємося поданий нами проект рішення буде розглянутий на найближчій сесії Київської міської ради. Адже, питання у столиці наболіле, знаходиться у підвішеному стані вже досить довгий час і потребує негайного вирішення, оскільки продаж алкоголю в нічний час не сприяє зменшенню злочинності та порушує громадський спокій. Цим проектом ми можемо захистити здоров’я наших дітей  та спокій у родинах», – заявила Тетяна Меліхова.

Проектом рішення передбачено обмеження часу реалізації алкогольних напоїв у стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах, окрім закладів ресторанного господарства, з 22.00 до 10.00 год. Київській міськдержадміністрації доручено провести з цього питання громадські слухання.

«У всій Європі діють обмеження із продажу алкоголю вночі і це ознака культури та поваги до оточуючих. Сподіваюсь багаточисельні звернення киян підтримають депутати і інших фракцій, адже це важливе для всього Києва рішення», – підсумувала Тетяна Меліхова.

Нагадаємо наступне пленарне засідання Київської міської ради відбудеться 7 жовтня 2010 року.

Відзначимо, нещодавно Львів заборонив продаж алкогольних напоїв з 22.00 до 10.00. Відповідне рішення прийняв виконком ЛМР. Деякі експерти вважають такі дії перед місцевими виборами, виборчою кампанією учасників перегонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.