Людмила Денисова
Денисова прогнозує ріст цін на хліб на 25%

Ціна на хліб вже скоро може підскочити на 20-25%.

Про це заявила екс-міністр праці і соціальної політики України, член партії «Батьківщина» Людмила Денісова, передає прес-служба БЮТ.

На її думку, одна з основних причин цього криється у скороченні урядової допомоги аграріям.

«Місяць тому Кабмін замість того, щоб збільшити підтримку аграріїв, навпаки – істотно урізував допомогу сільському господарству із стабілізаційного фонду країни. Витрати на аграріїв скоротили майже на шістдесят відсотків – це більше півтора мільярдів гривень», – наголосила Денісова.

«Скорочені статті витрат на безповоротні кредити, фінансування цільових програм, компенсації вартості складної сільгосптехніки. Все це не може не відбитися на виробниках, а потім і на цінах на сільськогосподарську продукцію», – пояснила Людмила Денісова.

Вона нагадала, що цей фонд був створений рік тому з метою запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і наповнюється в основному за рахунок доходів від приватизації – для того, щоб ці гроші потім повернулися людям.

«На зниження фінансування ринок вже відреагував підвищенням цін на хліб та зерно. Хоча, ще нічого не відбулось – борошно нового врожаю ще не вироблене, зерно не реалізовано – а ціни вже поступово починають зростати», – сказала Людмила Денісова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.