Володимир Швець
Віктор Швець

Фракція «БЮТ–Батьківщина» ініціюватиме розгляд питання про відставку прем’єр-міністра України Миколи Азарова у зв’язку зі скоєнням ним корупційних дій.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив Голова Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, член фракції «БЮТ-Батьківщина» Віктор Швець, повідомляє прес-служба БЮТ.

За його словами, відповідні депутатські звернення направлені до президента України, як до голови Антикорупційного комітету, та до Генерального прокурора.

Швець зазначив, що підставою для звернень стала публікація у ЗМІ про махінації Азарова з нерухомістю в особливо великих розмірах.

Народний депутат наголосив, що президент, як голова Антикорупційного комітету, має дати доручення перевірити викладені у ЗМІ факти, і якщо вони знайдуть підтвердження – Генпрокурор має негайно порушити кримінальну справу щодо Азарова.

«Ми є свідками того, що прем’єр-міністр великої європейської країни підозрюється у здійсненні серйозних корупційних дій, і у будь-якій цивілізованій країні після того, як такі факти стали публічними, прем’єр-міністр був би звільнений з посади, щодо нього почались би серйозні перевірки, а на період цих перевірок він був би відсторонений від здійснення своїх повноважень», – сказав Віктор Швець.

Він висловив стурбованість, що центральна влада та правоохоронні органи не реагують на викладені у ЗМІ факти щодо зловживань з боку Азарова.

Швець нагадав, що відповідно до статті 94 КПК повідомлення, які були оприлюднені у пресі щодо скоєння злочину, є підставою для порушення кримінальної справи.

БЮТ також вимагає порушення кримінальної справи проти прем’єр-міністра Азарова за здирництво та обкрадання держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.