БЮТ
БЮТ очікує напруження в суспільстві

Блокування парламентської трибуни – це не прояв популізму, а вимушений крок, оскільки реформи, які пропонує влада, призведуть до жорстокого загострення ситуації у суспільстві.

Про це заявив член фракції «БЮТ – Батьківщина» Андрій Сенченко, коментуючи події першого пленарного тижня у Верховній Раді, повідомляє прес-служба БЮТ.

«У нинішньої влади плани на пенсійну реформу дуже агресивні, вони прагнуть не тільки підняти пенсійний вік для жінок, а й збільшити мінімальний стаж для виходу на пенсію на 10 років. І нині сотні тисяч жінок передпенсійного віку у розпачі, адже не знають, де їм взяти додаткові роки стажу», – наголошує Андрій Сенченко.

За його словами, від цього нововведення під прицілом опиняться жінки військовослужбовців, які переїжджали за чоловіками з місця на місце і не завжди могли влаштуватися на роботу, звичайні лікарі, вчителі, працівники підприємств, які на початку 90-х років втратили роботу.

«Тоді ціла армія безробітних, щоб заробити собі на хліб, без будь-якого оформлення документів, працювали челноками чи торгували на ринках. Ці люди не оформлялися на роботу не тому, що не бажали цього, а тому що влада не могла створити достатню кількість легальних робочих місць», – зазначив він.

«Запропонована пенсійна реформа не призведе до вирішення проблеми. Це лише ілюзія, яка здатна спричинити лише додаткову напругу у суспільстві», – зазначив міністр фінансів опозиційного уряду.

Він заявив, що блокування трибуни стосується власне необхідності відмінити запропоновані владою реформи і повернутися до них у випадку, коли ці зміни назріють у суспільстві.

Андрій Сенченко підкреслив, що підвищення тарифів на газ та житлово-комунальні послуги наразі обґрунтоване виключно «бажанням шайки корупціонерів під головуванням Фірташа збагатитися і не має жодних інших виправдань».

«Влада постійно вводить людей в оману: спочатку вони повідомили про підняття пенсійного віку та збільшення у 1,5 рази тарифів на газ, а тепер відмовляються від своїх слів, мовляв, їх не так зрозуміли. То чому ж вони не приймають запропонований нами мораторій і не заспокоюють людей?» – обурився Андрій Сенченко.

За його словами, перший тиждень роботи Верховної Ради приніс самі розчарування, адже влада як не хотіла будувати діалог з опозицією, так і продовжує це робити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.