БЮТ залишив сесійну залу

Народні депутати від фракції БЮТ-Батьківщина залишили сесійну залу парламенту на знак протесту проти нерозгляду пропозицій щодо встановлення мораторію на підвищення житлово-комунальних тарифів, цін на газ і збільшення пенсійного віку для жінок.

Опозиціонери забрали свої картки для голосування, і розвісили на своїх місцях у залі парламенту плакати з гаслами: “Збільшення пенсійного віку – злочин проти людей”, “Стоп комунальному і газовому свавіллю”, “На кладовище раніше, ніж на пенсію”, “Україна без людей “,” Погіршення життя вже сьогодні “.

Перш, ніж депутати фракції покинули залу, з трибуни виступив її лідер Іван Кириленко. Він наголосив, що бютівці вдалися до всіх можливих способів парламентського реагування з тим, щоб звернути увагу коаліції на проблеми, пов’язані з неконтрольованим підвищенням цін на продукти, необхідністю соціального захисту населення у зв’язку з підняттям житлово-комунальних тарифів і цін на газ.

“Ми пропонуємо сьогодні: схаменіться і прийміть необхідні рішення … Ми вдаємося до засобу протесту і залишаємо залу. Голосуйте тут самі. Такий порядок денний, який сьогодні пропонується – це ганьба”, – наголосив Кириленко.

Перший віце-спікер Адам Мартинюк прокоментував виступ Кириленка, зазначивши, що в середу був день опозиції, коли опозиційні фракції формували порядок денний і могли прийняти всі необхідні рішення, проте опозиція не захотіла в цей день працювати і пропонувати до обговорення свої питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.