Михайло Бродський
Бродський пошкодується на голову Держкомзему Кулініча

Державний комітет України із земельних ресурсів не йде на контакт із Держкомпідприємництвом, не надає інформації і не відповідає на запити, відзначає прес-служба відомства Михайла Бродського.

При цьому ситуація з ліцензуванням землевпоряджувальної діяльності вимагає швидкого вирішення, оскільки існує загроза знищення підприємництва в землевпоряджувальній сфері.

«За такі дії Держкомзему особисту відповідальність несе його очільник Олег Кулініч, тому на зустрічі з Президентом України 20 вересня я ставитиму питання про його звільнення», – заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

На зустрічі з головою Комітету підприємців неодноразово скаржилися на складність отримання ліценцій у Держкомземі та необґрунтоване затягування із їхньою видачею.

«Президент поставив чітке завдання: провести максимальну дерегуляцію бізнесу в Україні і при цьому посилити відповідальність чиновників за невиконання законів. Тому сьогоднішнє завдання Комітету –  зменшити в рази кількість ліцензій і дозволів, що видаються», – сказав Михайло Бродський.

Держкомпідприємництво ініціювало скорочення кількості ліцензованих видів робіт та діяльності за всіма напрямками. Однак міністерства і відомства неодноразово демонстрували небажання відмовлятися від необґрунтовано роздутого ліцензування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.