ВР
остання перевірка аварійної свердловини

Компанія BP в неділю, 19 вересня, останній раз перевірить свердловину в Мексиканській затоці перед тим, як офіційно оголосити про ліквідацію витоку нафти, повідомляє Associated Press.

До останньої перевірки, як раніше повідомили представники компанії, фахівці BP повинні були приступити опівночі за місцевим часом (07:00 за київським часом). Перевірка, в ході якої бетонний купол, встановлений на аварійну свердловину, повинен бути демонтований. Про результати перевірки компанія поки не оголосила.

Аварія на нафтовій платформі Deepwater Horizon в Мексиканській затоці сталася 20 квітня 2010 року. В результаті вибуху і пожежі на Deepwater Horizon загинули 11 людей, платформа затонула, а у води затоки почала витікати нафта. Компанія BP, яка взяла на себе відповідальність за аварію, зробила кілька невдалих спроб зупинити витік нафти. Лише в липні, після того, як на свердловину був встановлений захисний купол, нафта перестала надходити в Мексиканську затоку.

Аварія в Мексиканській затоці стала найбільшою екологічною катастрофою в історії США і вже коштувала компанії BP 8 мільярдів доларів. За розрахунками компанії, загальні витрати, пов’язані з аварією, в найближчій перспективі зростуть до 32 мільярдів доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.