Аеропорт Бориспіль
Аеропорт Бориспіль

Усі роботи по терміналу «F» (проектна потужність − 900 пас./год.) Міжнародного аеропорту «Бориспіль» виконані у повному обсязі і він практично готовий до прийняття своїх перших пасажирів. Орієнтовно з 1 жовтня цього року до нового терміналу планується перевести близько 40% усіх рейсів, повідомляє прес-служба Мітранс.

Що стосується фінансово-економічних показників діяльності аеропорту, то, згідно з прогнозами, у цьому році очікується, що кількість пасажирів, які скористаються послугами аеропорту «Бориспіль», складе близько 6 млн. 100 тис. пасажирів. Протягом рекордного 2008 року їх кількість була 6 млн. 650 тис. пасажирів.

«За літні місяці 2010 року, навіть у порівнянні з надзвичайно успішним 2008 роком, зріст склав близько 4%. Це свідчить про дуже позитивну динаміку розвитку аеропорту», − зазначив Міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко.

Крім того, очікується, що у листопаді цього року буде закінчено капітальний ремонт діючого терміналу «В». Нині вже виконано 71% від затвердженого графіку робіт. Повністю завершено роботи по першому, другому та третьому пускових комплексах. На четвертому пусковому комплексі закінчують облаштовувати фасад, покрівлю, оздоблювати пасажирську галерею.

На об’єкті будівництва терміналу «D», який буде обслуговувати 3 тис. пас. на добу, роботи ідуть за графіком, усі проблемні моменти, які могли б перешкоджати будівництву, вирішено. Очікується, що восени 2011 року його буде запущено в експлуатацію. Швидкими темпами також відбувається будівництво перону «F» та руліжних доріжок, які дадуть можливість використовувати другу злітно-посадкову смугу, яка була запущена у 2001 році, на повну проектну потужність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.