залізниця
Залізниця в Бориспіль готує документи

Аеропорт Бориспіль розпочинає розробку документації на будівництво залізничної колії Київ-Бориспіль.

Про це повідомляє прес-служба Мінтрансу.

«Реалізація проекту залізничного сполучення між Києвом та аеропортом «Бориспіль» забезпечить не лише швидкий та зручний під’їзд до аеропорту, а й допоможе вирішити частину транспортних проблем міста Києва», – цитує Міністра транспорту та зв’язку України Костянтина Єфименко прес-служба відомства.

Нині аеропорт «Бориспіль» вже розпочав підготовчу процедуру до проведення тендеру на розробку проектної документації стадії «Техніко-економічне обґрунтування». Нагадуємо, що відповідно до розпорядження Уряду від 28 липня 2010 року № 1567-р строк розроблення такої документації — до 1 грудня 2010 року.

Нагадаємо, під час візиту делегації України на чолі з президентом України Віктором Януковичем до Китайської Народної Республіки було підписано Рамкову угоду щодо кредитного фінансування проекту «Про організацію залізничного пасажирського сполучення м. Київ – міжнародний аеропорт «Бориспіль» і будівництва інших інфраструктурних об’єктів аеропорту» між аеропортом «Бориспіль», Державним агентством України з інвестицій та розвитку, Банком Розвитку Китаю, Промислово-комерційним Банком Китаю та Китайською національною корпорацією машинної індустрії та генеральних підрядів.

Також у рамках візиту було укладено попередній контракт щодо реалізації проекту «Про організацію залізничного пасажирського сполучення м. Київ – міжнародний аеропорт «Бориспіль» і будівництва інших інфраструктурних об’єктів аеропорту» між аеропортом «Бориспіль» та Китайською національною корпорацією машинної індустрії та генеральних підрядів. Контракт передбачає проведення дослідницьких, проектувальних, виробничих, транспортних, збиральних, будівельних, встановлювальних робіт, а також заходів, пов’язаних із введенням в експлуатацію об’єктів, навчанням та виправленням недоліків у разі необхідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.