Віталія Кличко
Кличко передумав і голосував за ліквідацію райрад

Блок Віталія Кличка підтримав на вчорашньому голосування у Київраді ліквідацію районних рад у столиці, незважаючи на те, що раніше виступав категорично проти цього. Зараз Блок вже не бачить необхідності проводити вибори до райрад.

Сьогодні Блок Кличка передумав і вважає, що столиці необхідно повернути справжнє самоврядування й змінювати владу в цілому – зверху до низу. Між тим, питанням відміни районних рад намагаються прикрити факт знищення місцевого самоврядування в столиці, котре відбувається шляхом розмежування повноважень глави КМДА та мера, повідомляє прес-служба Блоку.

Фракція Блоку Віталія Кличка проголосувала за відміну районних рад у Києві тільки тому, що не бачить сенсу проводити вибори до районних рад, які нині позбавлені будь-яких вагомих повноважень.

Потрібно повністю змінити усю вертикаль влади. Для цього фракція Блоку Віталія Кличка ініціюватиме проведення референдуму, на якому кияни матимуть змогу висловити довіру чи недовіру київському міському голові й нинішньому складу Київради, дати оцінку розмежуванню повноважень мера та голови КМДА, а також визначитись щодо оптимальної моделі місцевого самоврядування в столиці.

Станом на сьогодні тільки два українських міста було позбавлено можливості провести вибори мерів та міських рад – це Київ і Тернопіль. Зважаючи на це, ми ще раз звертаємося до Верховної Ради із вимогою оголосити проведення дострокових виборів київського міського голови та депутатів Київради, йдеться у повідомлення прес-служби партії. Адже висновки тимчасової слідчої комісії, котрі були проголосовані більшістю парламенту, підтвердили систематичні порушення законодавства діючою владою у Києві, а відкриття кримінальних справ, які ми спостерігаємо сьогодні, свідчить про тотальну корупцію у столиці України. До того ж, більшість киян вкрай негативно оцінює діяльність нинішнього мера та Київради.

Ми переконані, що Києву необхідне справжнє самоврядування – без розмежування посад міського голови і голови КМДА. Блок Кличка має власну концепцію необхідних змін, спрямованих на розширення місцевого самоврядування і буде робити усе можливе для її реалізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.