Куба
Близько півмільйона кубинських держслужбовців будуть звільнені вже до березня наступного року

Влада Куби оголосила про намір скоротити близько мільйона робочих місць у державному секторі, щоб допомогти економіці країни вибратися з глибокої кризи.

За словами керівництва Кубинської федерації праці, близько півмільйона співробітників будуть звільнені вже до березня наступного року і зможуть почати свою справу або влаштуватися на роботу в приватних підприємствах.Це найбільше розширення приватного сектору з часів кубинської революції 1959 року.

Сьогодні комуністичний уряд Куби контролює практично всі сфери національної економіки і є роботодавцем приблизно 85% усього працездатного населення острова.

“Наша держава не може і не повинна підтримувати виробництва, підприємства сфери послуг та інші компанії з надмірно роздутими бюджетами і збитками, що завдають шкоди нашій економіці”, – сказано в заяві Федерації праці.

“Варіанти працевлаштування будуть розширені за рахунок нових форм зайнятості поза державного сектора, в тому числі лендліза і в кооперативів, а також індивідуальних підприємців, які в найближчі роки приймуть на роботу тисячі людей”, – говориться в документі.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.