Пакистан, діти
Близько 10 млн дітей вмирає щороку

Майже 9 мільйонів дітей щорічно помирають у світі, не досягнувши п’ятирічного віку. Про це заявила в понеділок генеральний директор ЮНЕСКО Ірина Бокова.

За її словами, у двох з трьох випадків причиною смерті є недоїдання, а один з трьох дітей молодше п’ятирічного віку страждає від помірної чи серйозної затримки в рості.

За словами голови виконавчої ради ЮНЕСКО Елеонори Митрофанової, кожна третя дитина у світі у віці до 5 років не отримує достатнього харчування, а дитина, народжена в країні, що розвивається, з вірогідністю в 40% буде жити в умовах крайньої бідності.

“Близько 10,5 мільйонів дітей у віці до п’яти років щорічно вмирають від хвороб, які в більшості випадків можна спокійно вилікувати”, – зазначила вона.

Митрофанова також повідомила, що у світі щоденно 1 тис. 800 дітей інфікуються ВІЛ-інфекцією.

Голова Виконавчої Ради ЮНЕСКО підкреслила, що в Росії більше 85% новонароджених дітей спочатку схильні до різних проблем у розвитку через несприятливі фактори, зокрема, через стан навколишнього середовища.

Всесвітня конференція ЮНЕСКО по вихованню та освіті дітей молодшого віку триватиме до 29 вересня. У ній беруть участь понад 1000 делегатів з 150 країн.

У рамках конференції будуть обговорюватися актуальні питання і останні наукові дослідження у таких галузях, як удосконалення виховання та освіти дітей молодшого віку, розвиток інтелектуального потенціалу, роль держави і суспільства в створенні сприятливих умов для розвитку дошкільників.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.