Олег Бебенін
Друзі: Олега Бебеніна вбили

Білоруська опозиція відкидає версію слідства про самогубство Олега Бебеніна. Похорони журналіста пройшли в понеділок до Мінську.

3 вересня Бебенін був знайдений мертвим на своїй дачі. За версією слідства, причиною смерті стало самогубство через повішення.

Друзів і близькі журналіста піддають великому сумніву висновки експертів і вимагають провести міжнародне розслідування обставин його загибелі.

“Це був великий професіонал, – говорить Наталія Радіна, – дуже надійна людина, який по своїй волі ніколи не кинув би своїх синів, своїх товаришів у відповідальний момент, перед президентськими виборами. Тому я абсолютно не вірю у версію МВС, що це самогубство”.

Смерть Олега Бебеніна, творця відомого опозиційного сайту “Хартія -97”, викликала великий суспільний резонанс як в Білорусії, так і в усьому світі.

Європарламент і ОБСЄ закликали Мінськ провести повне і прозоре розслідування обставин смерті журналіста. ОБСЄ називає створений ним сайт “одним з небагатьох, неконтрольованих владою джерел інформації, співробітники якого постійно перебувають під адміністративним тиском”.

За матеріалами Euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.