Іран, прапор
Українські та іранські ЗМІ спільно працюватимуть над міжнародним іміджем держав

З 27 по 30 вересня 2010 р. на запрошення Організації радіо і телебачення Ірану в Тегерані перебуває делегація Національної телекомпанії України на чолі з Генеральним директором НТКУ Єгором Бенкендорфом.

Програмою візиту передбачається низка робочих зустрічей з представниками державних та комерційних ЗМІ, в ході яких обговорюватимуться питання двостороннього співробітництва між Іраном та Україною в інформаційній та культурно-гуманітарній сферах, повідомляє прес-служба МЗС.

28 вересня 2010 р. члени делегації ознайомилися з роботою супутникових телеканалів новин: англомовного «Press-TV» та арабськомовного «Al-Alam», поділилися досвідом з організаційних питань та інформаційної діяльності.

29 вересня 2010 р. делегацію прийняв офіційний представник (речник МЗС ІРІ), помічних міністра закордонних справ з особливих питань Рамін Мехманпараст.

У ході зустрічі сторони обмінялися думками щодо актуальних питань внутрішньої ситуації в Україні та Ірані, останніх подій у світі, наголосили на необхідності об’єктивного та неупередженого висвітлення світовими мас-медіа сучасних міжнародних процесів.

Рамін Мехманпараст підкреслив важливу роль засобів масової інформації Ірану та України у розвитку двосторонніх політичних та культурно-гуманітарних відносин, а також – необхідність висвітлення ними економічного потенціалу обох країн.

У свою чергу, Єгор Бенкендорф наголосив на необхідності зосередження зусиль ЗМІ України та Ірану в напрямку формування позитивного міжнародного іміджу, кращого знайомства народів України та Ірану з культурою, традиціями та сьогоденням один одного.

Сторони погодилися на необхідності активізації таких форм співробітництва в інформаційній сфері, як журналістські обміни, обмін кіно-теле-відеопродукцією, спільне використання можливостей кореспондентських мереж, проведення тижнів національного кіно та культури тощо, відзначає прес-служба МЗС.

У зустрічі взяли участь представники Посольства України в Ірані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.