"Батьківщина" не візьме участі у місцевих виборах

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» фактично позбавлене можливості брати участь у місцевих виборах вже у чотирьох областях. Про це лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила під час зустрічі з дипломатичним корпусом зарубіжних країн.

«Ми не будемо брати участь, якщо не буде виправлена ситуація, в Харківській, Київській, Львівській і Луганській областях», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона пояснила, що в цих областях відбулася зміна керівників обласних організацій партії та частина їх членів виключена з партії за дії, що не сумісні з ідеологією «Батьківщини». Однак органи юстиції не беруть до відома інформацію про зміну керівників.

Лідер «Батьківщини» заявила, що суди взагалі не мають права розглядати ці питання, оскільки вони стосуються виключно внутрішньопартійного життя.

«Але чинна влада через Міністерство юстиції заблокувала реєстрацію нових голів, видає посвідчення про реєстрацію старим керівникам організацій, а МВС видає їм печатки», – сказала Юлія Тимошенко.

«Янукович, його Адміністрація на чолі з Льовочкіним, його Міністерство юстиції на чолі з Лавриновичем сьогодні, по суті, захоплюють нашу партію, і враховуючи, що в судах ми не можемо знайти ніякої відповіді, і взагалі, судам заборонено всі останні роки навіть позови приймати про будь-які спори всередині партії, сьогодні ми позбавленні права захистити навіть свою партію, тому що від них влада приймає всі заявки на участь у виборах, а не від нас», – заявила Юлія Тимошенко.

У зв’язку з цим лідер партії “Батьківщина” закликала світову спільноту звернуть увагу на антидемократичні дії влади для запобігання порушення прав партій на їхню участь у виборчому процесі.

«Я дуже просила би використати всі дипломатичні можливості для того, щоб запобігти такому новітньому для України грубого порушення прав партій на участь у виборах», – сказала вона

«Якщо Парламентська Асамблея Ради Європи, Моніторинговий комітет, ключові європейські інституції зараз не втрутяться в межах дипломатичних можливостей і в межах системи нашої співпраці в цей процес, наша політична сила просто вимушена бути оголосити про вихід з політичного процесу, з виборів до місцевих органів влади, тому що замість нас під іменем нашої партії через шахрайство в судах і Міністерстві юстиції не наша партія буде приймати участь у виборах, а представники діючої при владі політичної сили», – заявила Юлія Тимошенко.

Джерело Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.