Микола Азаров
Азаров - міністрам: коментувати вибори не можна

Чільник українського уряду заборонив підлеглим коментувати кампанію з місцевих виборів. Прем’єр-міністр наголосив, урядовці мають цікавитися не партійними, а державними інтересами.

“Діяльності уряду ця кампанія не стосується, тому навіть коментувати перебіг компанії не є в компетенції міністрів. Я на цьому наполягаю. Якщо хтось бажає взяти участь у виборах – будь ласка, але треба зробити вибір: де ти збираєшся працювати – в уряді, чи в органі, до якого балотуєшся”, – заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Чи натякав Азаров на віце-прем’єра Сергія Тігіпка, який збирається йти на вибори окремо від правлячої партії, сам віце-прем’єр не знає. Та, каже, вже визначився як вийти з ситуації, аби “і вовки ситі, і вівці цілі”.

“Особисто для себе я вже чітко знаю, яким чином я буду вирішувати це питання. Я спеціально не йшов у відпустку, я готувався літом для того, щоб піти восени в свою відпустку, в свою законну відпустку, в яку ходять всі громадяни України, і я вирішив витратити її якраз на вибори. Ніякого політичного тиску ні на кого, безумовно, я не збираюся робити”, – зазначив віце-прем’єр-міністр з економічних питань Сергій Тігіпко.

Проте з датою ще не визначився. Нагадаємо, вибори до місцевих органів влади відбудуться 31 жовтня. Офіційно передвиборча кампанія стартувала 11 вересня.

ВІДЕО

Джерело 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.