iPod touch
iPod touch

За оцінками компанії Asymco, загальні продажі всіх моделей iPod touch на даний момент складають 45,2 млн. одиниць, або 37,7% всіх пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи iOS.

Такий результат був отриманий на підставі даних про загальні продажі iOS-пристроїв і реалізації iPhone і iPad. Примітно, що ще в квітні цього iPod touch міг похвалитися більшою часткою – 41%, проте випуск iPad та iPhone в квітні стали причиною зниження цього показника.

Незважаючи на таке зменшення частки, iPod touch є найпопулярнішим пристроєм у лінійці iPod. Виступаючи перед журналістами 1 вересня, Стів Джобс назвав iPod touch найпопулярнішим портативним ігровим пристроєм, реалізація якого перевершує загальне число продаваних портативних ігрових консолей Sony і Nintendo, передає iXBT.

Якщо оцінки Asymco вірні, то продажі iPod touch все-таки значно нижчі, ніж у консолей Nintendo DS (125 млн. одиниць) і Sony PSP (62 млн.). Найімовірніше, у своїй доповіді Джобс мав на увазі поточні продажі портативних пристроїв. За оцінками старшого аналітика компанії Piper Jaffray Джина Манстера (Gene Munster), у попередньому кварталі Apple продала 6,8 млн. iPod touch, у той час як загальна цифра проданих портативних консолей Sony і Nintendo становить 4,35 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.