iPad Apple
iPad матиме молодшого брата

Корпорація Apple планує випустити зменшену модель інтернет-планшета iPad. Цей крок з боку “яблучного” гіганта, ймовірно, спрямований проти конкуруючих пристроїв з меншим розміром дисплея.

Аналітик з Rodman & Renshaw Ашок Кумар стверджує, що новий планшетник буде мати 7-дюймовий сенсорний дисплей (у порівнянні 9,7-дюймовим дисплеєм у старшої моделі), повідомляє Bloomberg. Він додав, що “молодший брат” iPad надійде в продаж у першому кварталі 2011 року.

На думку спостерігачів, Apple розглядає випуск зменшеної моделі iPad для того, щоб конкурувати з планшетом Galaxy Tab від південнокорейської Samsung, що мають 7-дюймовий дисплей, операційну систему Google Android і можливість влаштовувати відеоконференції по Wi-Fi.

Оскільки функція відеоконференцій в iPad відсутня, Apple спробує надолужити згаяне і включити її в нову, “зменшену” модель. Ашок Кумар додав, що така функція з назвою FaceTime присутня в останніх на сьогоднішній день “яблучних” смартфонах iPhone 4 і плеєрах iPod Touch. Тепер Apple має намір включити можливість влаштовувати відеоконференції і в лінійку iPad.

Нагадаємо, реліз iPad відбувся в січні 2010 року в США. До 26 червня 2010 Apple вдалося продати більше 3,3 мільйонів пристроїв в десяти країнах. З 17 вересня 2010 планшетника почнуть продавати в Китаї.

Відзначимо, нещодавно американська ViewSonic поповнила сімейство інтернет-планшетів і представила G Tablet на базі мобільної операційної системи Google Android 2.2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.