житло, хмарочос
Американці хочуть жити у хмарочосах

На ринку нерухомості США визначилася нова тенденція – американці тепер прагнуть купити не власний будинок, а квартиру.

“Попит на апартаменти в першому півріччі 2010 року був найсильнішим за останні 10 років і значно перевершив очікування”, – заявив директор найбільшої за підсумками 2009 року брокерської компанії на ринку нерухомості Marcus & Millichap Нісса Наджі.

За даними компанії, ринок апартаментів у багатоквартирних будинках в минулому кварталі склав $7,2 мільярда, що на 32% вище за аналогічний період попереднього року.

Відомості про те, що ринок міської нерухомості почав “розігріватися” підтверджують і дані дослідження компанії Real Capital Analytics.

Майже половина всіх угод на купівлю житла в “багатоповерхівках” припадає на мегаполіси – Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Чикаго, Сан-Франциско.

Незважаючи на рецесію, ціни на оренду квартир у багатоповерхових будинках у мегаполісах не зростали, а охочих знайти дах над головою у багатоквартирному хмарочосі не зменшилось, відзначають аналітики.

У той же час ринок односімейних будинків, який ще донедавна був втіленням “американської мрії”, продовжив спад. У серпні середні знижки ріелторів на односімейний будинок склали близько $34 тисяч, що в національному масштабі “вимило” з ринку $29 мільярдів.

Ринок нерухомості в США, який впав у 2007 році, потягнув за собою фінансові компанії і банки, що в підсумку спровокувало нестабільність глобальної економіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.