США
США профінансує спостерігачів на місцевих виборах зі сторони України

США готові фінансувати спостерігачів за місцевими виборами з української сторони. Про це заявив посол США в Україні Джон Теффт у вівторок в інтерв’ю журналістам у Сімферополі після зустрічі з главою Верховної ради Криму Володимиром Константіновим.

“Я побачив сьогодні повідомлення в пресі про те, що будуть спостерігачі ОБСЄ, і від Парламентської асамблеї Європи, і Ради Європи на місцевих виборах”, – сказав він.

“Я сподіваюся, що США і наші партнери з Європи допоможуть профінансувати українських спостерігачів таких як “Опора” та інші, які в минулому займалися спостереженням за виборами”, – зазначив посол.

“Якщо спостерігачі нам повідомлять про якісь проблеми, ми, звичайно, звернемо на це увагу уряду України. Як ми це робимо завжди”, – заявив Теффт.

Дипломат також зазначив: “Ми вважаємо, що попередня президентська виборча кампанія пройшла в Україні добре. На додачу до спостерігачів за виборами ОБСЄ ми також фінансували спостерігачів з української сторони, і що стосується місцевих виборів, то ми також намагаємося це зробити знову”.

Джерело Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.