Hilton, готель
США допоможе Криму з готелями

США готові брати участь у розвитку економіки Криму, який є популярним в країнах СНД місцем туризму і відпочинку, і, зокрема, сприяти будівництву на півострові готелів, що представляють великі готельні мережі, повідомив у вівторок, 28 вересня, посол США на Україні Джон Теффт.

“Ми дійсно хочемо допомогти вам розвивати цю землю. Ми готові співпрацювати з вами в залученні сюди великих американських і міжнародних готельних мереж. У нашій країні влада не може вказувати бізнесу, що йому робити, але якщо гарно розписати бізнесменам умови (роботи в Криму), пояснити їм переваги, то вони самі сюди потягнутися”, – сказав Теффт у Сімферополі на зустрічі з прем’єр-міністром Криму Василем Джарти.

Керівники Криму і України вважають прихід на півострів відомих готельних мереж одним з головних умов розвитку кримського туризму.

Зараз у Криму працюють чотири мережевих готелю: готель мережі “Radisson” в Алушті, севастопольський готель “Севастополь”, що працює під брендом “Best Western International”, і два готелі російської мережі “Heliopark”.

За матеріалами SV-Development

Comments

  1. Крим – це совдеп з європейськими цінами та хамовитим населенням. Жодна світова готельна мережа не піде у цей богом забутий край. Реальний вихід – зробити з Кримо заповідник для російських туристів, яких не терплять у європейських готелях і поїти їх там дешевою українською горілкою. Там їб буде добре і у Європі відпочиватимуть спокійніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.