Формула 1
Алонсо не просто виграв етап, але і взяв Великий шолом

Завершився 15-й етап чемпіонату світу з автоспорту в класі “Формула-1” – Гран Прі Сінгапуру. Перемогу здобув іспанець Ферандо Алонсо, який представляє “Феррарі”.

Головна боротьба розгорнулася між Фернандо Алонсо і німцем Себастьяном Феттелем з “Ред Булл”. У впертій боротьбі перемогу здобув іспанець, що перетнув фінішну лінію на 29 сотих секунди раніше Феттеля.

Алонсо не просто виграв етап, але і взяв Великий шолом – тобто стартував з поул-позішн, виграв гонку і показав найкращий час на колі. Востаннє таке унікальне досягнення було за Міхаелем Шумахером у 2004 році.

Третім фінішував ще один пілот “Ред Булл” австралієць Марк Уеббер.

У Кубку Конструкторів “Ред Булл” зміцнив своє лідерство. У “биків” 383 очки. “Макларен” у якого 359 очок йде другим, а “Феррарі” займає третє місце з 316 очками.