гроші
Олігархи не проти матеріальної допомоги

Лише шість депутатів Верховної Ради відмовилися від матеріальної допомоги на оздоровлення при виході в планову відпустку.

У їхньому числі немає Ріната Ахметова, Таріела Васадзе, Богдана Губського, Костянтина Жеваго, Олександра Фельдмана і багатьох інших представників різних політсил, яких вважають найбільш заможними людьми України, пише “Дзеркало тижня”.

Усього в апараті Верховної Ради, влітку заяви на відпустку написав 441 депутат з 450.

З різних, причин, за даними високопоставленого джерела “Дзеркала тижня”, цього не стали робити дев’ять народних обранців: Олександр Буряк (БЮТ), Володимир Зубик (ПР), Ігор Калетнік (КПУ), Григорій Ільяшов (ПР), Леся Оробець (НУ-НС), Дмитро Сандлер (ПР). Віталій Хомутиннік (ПР), Микола Шершун (Блок Литвина) і Микола Янковський (ПР).

Як повідомила виданню прес-секретар Володимира Литвина Ольга Чорна, з інших депутатів при виході у відпустку заяву про відмову від матеріальної допомоги на оздоровлення, передбаченої законодавчо, відмовилися лише шестеро.

Це Василь Горбаль (ПР, губернатор Львівської області), Анатолій Гриценко (НУ-НС), спікер парламенту Володимир Литвин, Едуард Прутнік (ПР), Георгій Скудар (ПР) і Арсеній Яценюк (НУ-НС).

Розмір матеріальної допомоги на оздоровлення, передбаченої при виході  в планову відпустку, дорівнює зарплаті депутата за один місяць (15-18 тисяч гривень).

У кошторисі парламенту на 2010 рік, на статтю “депутатське оздоровлення” у бюджеті закладено 17 мільйонів 352 тисячі 665 гривень.

Видання ще 12 серпня звернулося з офіційним запитом в апарат Верховної Ради і регламентний комітет парламенту з проханням надати дані про депутатів, що відмовилися від матдопомоги, однак відповіді дотепер так і не одержали.

За матеріалами еПравда, Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.