Ахмед Закаєв
Ахмед Закаєва, якого оголошено у міжнародний розшук, прибув до Польщі

Глава уряду невизнаної Республіки Ічкерія Ахмед Закаєв, якого оголошено в міжнародний розшук, прибув до Польщі. За інформацією польських ЗМІ, Закаєв заявляє про те, що польську візу він отримав кілька днів тому.

Раніше польське радіо повідомило, що Закаєв не планував скасовувати візит до Польщі, де на 16-18 вересня заплановано проведення Всесвітнього конгресу чеченського народу.

Нагадаємо, з 16 по 18 вересня в передмісті Варшави відбудеться Всесвітній конгрес чеченського народу, організовуваний урядом невизнаної Республіки Ічкерія. Напередодні посол Росії в Польщі Олександр Алексєєв назвав проведення заходу у Варшаві “вкрай небезпечною справою”, зазначивши при цьому, що Росія сприймає з болем, коли на території якої-небудь країни організується зустріч людей, хто так чи інакше причетний до тероризму.

Посол РФ в Польщі зауважив, що якщо російська сторона дізнається про перебування на території Польщі Закаєва, то буде вимагати його екстрадиції.

У свою чергу влада Польщі заявила, що Закаєва буде затримано в разі його появи на території країни. Його арешт проведуть на підставі міжнародного ордера, а питання про його тимчасовий арешт і можливу екстрадицію в Росію буде вирішуватися в суді.

Джерело Кореспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.