Андрій Кожем'якін
Кожем'якін пояснив чому важливі соціальні питання

Фракція «БЮТ-Батьківщина» наполягає на першочерговому розгляді законопроектів про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію, про встановлення мораторію на підвищення пенсійного віку для жінок, про введення податкових канікул для малого бізнесу та про забезпечення енергетичної безпеки України.

Про це сьогодні на Погоджувальній раді заявив Перший заступник голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Кожем’якін, повідомляє прес-служба БЮТ.

Він наголосив, що немає підстав для підвищення цін на газ, оскільки населення України користується газом, видобутим на території України.

«Більше того, видобуток природного газу в Україні збільшився до 18–20 мільярдів кубометрів. Тобто ціна за газ, яку ми платимо РФ, жодним чином не повинна лягати на плечі громадян», – сказав Кожем’якін.

«Як наслідок світової фінансово-економічної кризи, якої зазнала і України, у нас високий рівень безробіття та значне зниження доходів населення. Тому підняття цін за спожитий газ, а відтак на комунальні послуги призведе до того, що фактично 70% населення все зароблене будуть віддавати за комунальні послуги. І жодні субсидії тут не допоможуть», – підкреслив бютівець.

Він також додав, що в Україні запанувала «цінова криза».

«Ціни зростають на продукти харчування, послуги, на газ для населення», – сказав він.

«Пройшло вже більше як пів року і замість того, щоб діюча влада говорила про свої здобутки, ми все частіше чуємо безглузді обвинувачення уряду Тимошенко, більше того, влада розпочала справжнє «полювання на відьом», – сказав він.

На думку Андрія Кожем’якіна, кримінальні справи, які порушуються проти представників опозиції – це на 90% політичні замовлення.

«Влада почала порушувати Конституцію і закон про статус народного депутата. Найбільш яскравими прикладами є вторгнення у громадську приймальню народного депутата Костянтина Бондарєва; вторгнення в офіси народних депутатів Сенченка і Веліжанського, у їх громадські приймальні», – відзначив нардеп.

Кожем’якін наголосив, що Верховна Рада повинна відреагувати, бо «сьогодні наступ іде на депутатів від опозиції, а завтра такий же буде на депутатів від більшості».

«Саме тому наша фракція підготувала проект постанови Верховної Ради України щодо засудження дій влади, а саме: СБУ, податківців, органів внутрішніх справ, які грубо порушують Конституцію і закони України», – резюмував Андрій Кожем’якін.

Comments

  1. Не розумію, чому БЮТ дає дурні нікому не потрібні заклики. Типу : “Страйкувати проти Януковича”. В Польщі, Прибалтиці дуже високі ціни на комунальні послуги, на газ. Але вони не страйкують. А що на підприємствах наших депутатів ( Ахметова, Порошенка, Фірташа, Тимощенка і інших ) зарплати в десятки разів менша ніж на подібних підприємствах в сусідніх країнах. При тому самі підприємці хизуються МЛРД прибутками (не доплаченою зарплатою) , А БЮТ дурні заклики, статті. Боїтеся втратити надприбутки разом з ПР, тому комедії розігруєте в парламенті. Підніміть зарплату на недержавних підприємствах, тоді можна піднімати на державних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.