Кембридж
Кембрідж зустрів юного генія

15-річний Арран Фернандес став самим юним студентом Кембріджського університету за останні 200 років.

Юний геній ніколи не вчився в школі, але в наступному місяці він почне проходити курс математики, повідомляє The Daily Mail.

«Я дуже чекаю на початок лекцій. Я почав займатися за підручниками для першого курсу, думаю, я справлюся, вони не дуже складні. Поступлення в Кембрідж – велика радість для мене, однак я не в перший раз ставлю рекорди, проходячи той чи інший освітній курс набагато раніше звичайних дітей. Рекорд для мене не так вже й важливий. Я більше зацікавлений у навчанні в Кембріджі, ніж у порівнянні мене з іншими студентів», – заявив Арран Фернандес.

Вікові обмеження на вживання алкоголю не дозволять юному студентові брати участь у святкуваннях для новачків університету, проте його це не засмучує.

«Я не думаю, що багато пропускаю. Якби мені було 18, я б все одно не пішов випивати», – відзначив юний геній

У п’ять років Арран став наймолодшим учнем, який пройшов так званий GCSE з математики – обов’язковий іспит для випускників школи.

При вступі до Кембрідж він отримав вищу оцінку з математики, фізики, англійської літератури, французької мови та англійської мови.

Курс, який належить прослухати Аррану в Кембріджі, вважається одним з найскладніших у світі. Свого часу його прослухали Ісаак Ньютон і Стівен Хокінг.

Раніше Кембрідж знав і більш молодих студентів. У 1773 році в університет вступив Вільям Пітт Молодший, якому на момент зарахування на курс було 14 років.

Comments

  1. В этом нет ничего удиительного. Чтобы достичь такого результата не нужно быть гением. Всем известно, что нынешний курс школьного образования можно пройти за половину отведенного на это срока. ПОдобные примеры только подтверждают мысль о том, чьто всю систему школьного образования необходимо вкорне изменить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.