Тіла гірників
На шахті імені Румянцева знайдено тіла 2 гірників

В суботу троє гірняків шахти імені Румянцева державного підприємства “Артемвугілля” потрапили під завал породи. Лише в неділю ввечері тіла двох гірняків віднайшли рятувальники.

Як повідомила керівник прес-служби територіального управління Держгірпромнагляду України Марина Нікітіна, останки одного з них бійцям Державної воєнізованої гірничорятувальної служби (ДВГРС) мінвуглепрому України вже вдалося визволити з завалу і доставити на поверхню. До тіла другого шахтаря, яке перебуває в полі зору рятувальників, поки не дає наблизитися гірнича маса, що продовжує обсипатися по лаві пласта крутого падіння. Доля третього гірника, який потрапив під завал, поки залишається невідомою.

Обвалення породи на шахті імені Румянцева в Горлівці відбулося 7 серпня в 1:48 за  на глибині 1090 метрів. У момент аварії в шахті знаходилися 122 шахтаря, безпосередньо ж на аварійній ділянці – вісім. П’ятеро з них самостійно вийшли на поверхню, троє вважалися зниклими безвісти. Аварійно-рятувальні роботи другу добу ведуться силами п’яти підрозділів ДВГРС, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.