Нигера, посуха
Через посуху в Нігера може настати найбільший голод в історії країни

Відразу декілька міжнародних гуманітарних організацій висловили серйозну стурбованість у зв’язку з посилюванням найгострішої продовольчої кризи в західноафриканській Республіці Нігер, який загрожує її жителям наймасовішим голодом в історії цієї країни.

Як повідомляє сьогодні інформаційне агентство МАП, через жорстокий брак продовольства близько 7 млн людей, що складає приблизно половини населення Нігера, живуть у крайній нужді, ледь зводячи кінці з кінцями. За даними Всесвітньої продовольчої програми, кожна шоста дитина молодше 5 років страждає від виснаження і недоїдання, що згідно з критеріями ООН, характеризується як “надзвичайна ситуація”.

Головною причиною настільки тяжкого становища стала посуха, що вразила країну, яка й призвела до загибелі майже половини врожаю продовольчих культур. Крім того, загинула велика частина поголів’я худоби через зменшення площі пасовищ і осушення водних джерел.

Як випливає із заяви низки гуманітарних структур, опублікованого в Дакарі, необхідно привернути увагу влади та світової спільноти до масштабів та небезпеки продовольчої кризи, що охопила такі африканські країни як Нігер, Чад, Малі, Нігерія, Мавританія і Буркіна-Фасо.

Джерело: ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.