8 мільйонів досі не знайшли свого власника

Не всі готові стати мільйонером. Українець, який виграв 8 мільйонів гривень, досі не звернувся до «М.С.Л.» за виграшем. Про це повідомили в прес-службі «Молодьспортлото».

Зірваний джек-пот є найкрупнішим за всю історію «Лото-Забава». За словами організаторів лотереї, цілком можливо, що він сам ще не знає, що йому посміхнулася фортуна.

На сьогодні достеменно відомо, що лотерейний білет було придбано на фірмовому столі «М.С.Л.» у м. Миколаїв на проспекті Леніна, 265. Щасливчик став 77-м мільйонером за всю історію гри і 14-м мільйонером у цьому році, а також очолив список найвдаліших гравців за 11 років існування лотереї.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» нагадує, що для звернення за виграшем є 30 днів з моменту проведення розіграшу, упродовж яких переможець повинен надати білет і заявити свої права на виграш, і закликає всіх гравців «Лото-Забава» перевірити свої лотерейні білети.

Нагадаємо, 8 серпня у Миколаївській області  було зірвано найбільший джек-пот в історії «Лото-Забава» розміром у 8 млн. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.