Секс
Секс має великий вплив на здоров'я жінки

Фахівці провели дослідження і з’ясували, що велика частина британок старше 35 років, перестають займатися сексом.

Крім того, близько 35% жінок, які брали участь в дослідженні, страждають від частих перепадів настрою під час менструального циклу, вони також відзначили, що стають більш агресивними.

Близько 28 % (з 74 опитаних жінок) у віці від 35 років не займаються сексом. А ось мешканки Шотландії продемонстрували більш високі показники – 38%, а в Мідлендз був зафіксований найнижчий показник: лише 22%.

Згідно результатів ще одного опитування випливає, що жінки, які займаються сексом і не мають дітей практично завжди досягають оргазму (41%). Тільки 12% жінок, які мають одну дитину досягають оргазм, а жінки з двома дітьми – 14%.

Такий високий показник, як стверджують самі жінки, обумовлений щоденною офісною рутиною. А 67% жінок, які працюють не цілий тиждень, отримують оргазм практично кожен раз і лише 55% жінок, що працюють цілий тиждень можуть похвалитися тим же результатом.

Крім того, 28% жінок старше 35 років відзначили, що бояться того, що у них погіршиться пам’ять, а 26 респондентів “за 35” – бояться стати фригідними. Деякі жінки не можуть самостійно впорається з депресією, тому вони користуються послугами психологів (близько 42%).

На сьогоднішній день проблеми жіночого здоров’я приділяється величезна кількість уваги. Фахівці вважають, що більшості жінкам цікаво дізнатися, що таких як вони багато. Сексуальне життя, як відзначають експерти, – важливий аспект, який має великий вплив на здоров’я жінки.

Врешті, опитування проводились в Британії, а ми маємо надію, що українські жінки і за 35, і за 45 позитивно впливають на всласне здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.