zaz1
Вже цього року ЗАЗ випустить новий автомобіль

Запорізький автомобільний завод (ЗАЗ) планує приступити до виробництва двох абсолютно нових моделей, розрахованих на масового покупця, реалізовувати які передбачається на ринках країн СНД. Про це заявив голова правління ЗАЗу Микола Євдокименко, повідомляє “Аutoconsulting”.

За словами М. Євдокименко, розпочати повномасштабне виробництво новинок найбільший український автохолдинг має намір до 2012 року.

М. Євдокименко відзначив, що нові автомобілі більш ніж на 50% будуть збиратися з комплектуючих українського виробництва. В даний час для них готуються площі в зварювальних цехах підприємства.

“Це будуть зовсім нові моделі повномасштабного виробництва з доданою вартістю української більше 50%” – заявив топ-менеджер.

Завдяки даній стратегії новинки будуть продаватися безмитно в тих країнах СНД, з якими Україна має відповідні міжурядові відносини.

Автомобілі будуть проводитися спільно з відомими світовими виробниками, але з ким конкретно М. Євдокименко назвати відмовився, пославшись на угоду про конфіденційність інформації.

При цьому він повідомив, що презентація першої моделі відбудеться в 4-му кварталі 2010 року, другий – у 3-му кварталі 2011-го.

Дані моделі стануть основою модельного ряду ЗАЗ на найближчі роки і дозволять компанії зберегти обсяги виробництва після завершення випуску “Славута” і “Lanos”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.