мітинг Табачник
В Україні готуються до мітингів проти Табачника

Мітинги відбудуться 1 вересня у Києві та Львові о 13.00 під Міністерством освіти і науки та Львівською облдержадміністрацією відповідно.

Організатори закликають прийти “під Міністерство у Києві й отримати можливість побачити справжнє обличчя міністра”

“А мешканців та гостей Львова запрошуємо в той же день і також на 13.00 під Львівську обдержадміністрацію. А потім разом з Вельмишановним Паном Міністром підемо на пл. Ринок, де в кожного буде можливість зробити пам’ятне фото з цим легендарним доктором історичних наук”, – йдеться у повідомлені громадянського руху “Відсіч”.

“Якщо попередня антитабачна кампанія ґрунтувалася виключно на моральних якостях (а точніше їх відсутності) Дмитра Табачника та його висловлюваннях і проголошуваних ним намірах, то сьогодні, за наслідками діяльності міністра освіти і науки вже видно, що до керма освітою і наукою дорвався некомпетентний, але нахабний самодур, який своїми експериментами руйнує систему освіти в Україні, а також є вкрай поганим менеджером, який не вміє навіть технічно налагодити виконання рутинної роботи. Сьогодні вже є зрозумілим, що „липовий” доктор наук, який не писав дисертацій (звання йому дали без її написання), не є професіоналом. Табачник – не вчений, не менеджер, навіть не ідеолог. Він – звичайний дешевий пропагандист на „услуженії хазяїну”, бо навіть його ідеологічні висловлювання міняються в залежності від політичної „моди” (свого часу Табачник пропагував вступ до НАТО і казав про Голодомор як про геноцид українців саме на етнічному грунті)”, – відзначають організатори акції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.