Харчування в Європі
Європейське харчування призводить до алергій

Західний спосіб харчування сприяє збільшенню алергій. Такого висновку дійшли вчені, проаналізувавши раціон італійських та африканських дітей.

Науковці з університету Флоренції дослідили,  як саме різниця в продуктах впливає на склад колоній бактерій у кишково-шлунковому тракті людини. Західний спосіб харчування  збіднює мікрофлору, створюючи сприятливі умови для розвитку алергій та запалень, пишуть учені у фаховому виданні PNAS.

Багато цукру та м’яса

Під час дослідження медики порівнювали дані 29  італійських та африканських дітей віком від одного до шести років. Африканські діти з села у Буркіна Фасо харчувалися переважно крупами, бобовими та овочами. Діти з Італії споживали більше м’яса, жиру та цукру, а також  менше баластних речовин.

Науковці з’ясували, що в італійських дітей було менше жирних кислот, які захищають травний тракт від запалень. Крім того, в них  майже повністю були відсутні такі важливі бактерії, як Xylanibacter та  Prevotella. Учені схильні вважати, що головним чином  ця різниця пояснюється різницею харчового раціону.

Інші фактори, наприклад, генетичні особливості, кліматичні умови чи гігієна відіграють у цьому другорядну роль. Водночас у немовлят з різних країн, яких годували тільки грудним молоком, різниці у мікрофлорі практично не було зафіксовано.

Джерело: Deutsche Welle

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.