Вінсент Ван Гога "Маки"
Вінсент Ван Гога "Маки"

Міністр культури Єгипту Фарук Хосні (Faruq Hosni) у суботу, 21 серпня, заявив, що з каїрського музею викрадена картина Вінсента Ван Гога. Про це повідомляє AFP.

За словами міністра, мова йде про картину під назвою “Маки”, що зберігалася в музеї імені Махмуда Халіля. Невідомі зловмисники вирізали полотно з рами, причому сталося це вранці, незабаром після відкриття музею.

Хосні розповів, що співробітники музею допитані, а в аеропорти і порти Єгипту розіслана інформація про картину, щоб попередити її вивезення за межі країни.

У поліції, у свою чергу, розповіли, що в даний час вивчають дані з камер відеоспостереження і шукають на місці злочину відбитки пальців. За даними поліцейських, вартість викраденого полотна оцінюється приблизно в 50 мільйонів доларів.

AFP зазначає, посилаючись на дані єгипетського уряду, що цю картину Ван Гога в минулому вже викрадали, але її вдалося повернути.

За даними сайту краю державної інформаційної служби, експозиція заснованого в 1962 році музею Махмуда Халіля включає 208 творів мистецтва. В основному це полотна європейських художників XIX-XX століть. Зокрема, в музеї зберігаються роботи Поля Гогена, Огюста Ренуара, Клода Моне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.