Губернатор Житомирської області Сергій Рижук заявляє, що дії екс-президента Віктора Ющенка призвели до “занепаду бджільництва в Україні”. Про це Рижук заявив у четвер в Ружинському районі на урочистостях з нагоди Дня пасічника, повідомляє Українська правда.

За його словами, “Віктор Ющенко вважав себе визначним пасічником, однак фактично розвалив бджільництво України”.

При цьому Рижук зазначив, що у 2004 році у першу каденцію керівництва Житомирською ОДА він вжив ряд заходів для відродження бджільництва у Житомирській області.

“Натомість мої наступники з інших політичних партій – мої політичні опоненти – потім зробили все, щоб перекреслити зроблене, і наразі нам в області доведеться починати усе заново – фактично з нуля поновлювати кормову базу для бджіл, виділяти кошти з обласного бюджету для розвитку бджільництва”, – сказав Рижук.

Він також повідомив, що у жовтні в Житомирі пройде Всеукраїнський з’їзд пасічників.

Голова Житомирської ОДА додав, що він не розуміє, “як людина, будучи навіть президентом держави-пасічником, змогла так нікчемно побудувати свою роботу, що розсварила українських пасічників, бо є вже в Україні у пасічників асоціація окрема, є ще якесь там братство пасічників”.

Рижук закликав політиків не політизувати цю галузь, а вчасно виділяти кошти з держбюджету для її розвитку.

Губернатор наголосив, що його, як пасічника, цікавить не політична складова цього питання, а “коробить те, що при слові “бджола” у декого з політиків виникає іронічна посмішка або маються на увазі політичні пристрасті”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.