Юнацькі Олімпійські ігри
Юнацькі Олімпійські ігри закінчились

Сьогодні в Сінгапурі завершилися змагання перших в історії Юнацьких Олімпійських ігор.

На старти вийшли 3 522 спортсмени (1 846 юнаків та 1 676 дівчат) віком від 14-18 років, які представляли 204 країни світу.

Протягом 12 днів юні атлети у 26 олімпійських видах спорту розіграли 201 комплект нагород.

Збірна України утримала третю сходинку.

В останній день змагань українці представлені не були. Але наша увага була прикута до фіналу командних змагань з настільного тенісу. У підсумку Японія перемогла Південну Корею (10-5-5) та залишила їх позаду України.

Таким чином, Україна здобула на Юнацькій Олімпіаді 35 медалей, 10 з яких золоті, 9 срібних і 16 бронзових.

Краще за Україну виступили Китай (30-18-6) і Росія (20-17-12).

Юнацькі Олімпійські ігриУсі українські призери:

Золото:
Андрій Говоров – плавання (50 м вільним), (50 м батерфляй)
Олег Степко – спортивна гімнастика (кінь), (бруса)
Дарина Зевіна – плавання (100 м на спині)
Олександр Сатін – стрибки на батуті
Ігор Лященко – легка атлетика (ходьба на 10 км)
Катерина Дерун – легка атлетика (спис)
Денис Кушніров – стрільба (ПП 10 м)
Анастасія Спас – п’ятиборство (змішана естафета)

Срібло:
Олег Степко – спортивна гімнастика (багатоборство), (вільні вправи)
Олександр Бондар – стрибки у воду (трамплін 3 м), (вишка 10 м)
Дарина Зевіна – плавання (50 м спина)
Олександр Литвинов – боротьба (58 кг)
Ірина Ромолданова – тхеквондо (53 кг)
Наталія Ковальова – веслування (одиночка)
Анатолій Мельник – веслування (каное спринт)

Бронза:
Ксенія Дарчук – дзюдо (78кг), (змішані команди)
Дарина Зевіна – плавання (200 м спина)
Анастасія Спас – п’ятиборство
Анатолій Мельник – веслування (каное слалом)
Каріна Станкова – боротьба (70 кг)
Максим Домінішин – тхеквондо (73 кг)
Костянтин Рева – важка атлетика (85 кг)
Дмитро Атанов – дзюдо (55 кг)
Ганна Шелех – легка атлетика (стрибки з жердиною)
Віктор Черниш – легка атлетика (стрибки у висоту)
Сергій Куліш – стрільба (ПГ 10 м)
Ганна Александрова – легка атлетика (потрійний стрибок)
Олена Колесниченко – легка атлетика (400 м з бар’єрами)
Оксана Райта – легка атлетика (2 км з перешкодами)
Вікторія Потєхіна – стрибки у воду (трамплін 3 м)