Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Тимошенко наголосила, що Янукович прагне збільшити строк перебування при владі президента до 7 років, а також відмінити вибори в Раду у 2012 році.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила про плани президента Віктора Януковича і його команди продовжити строк роботи Верховної ради 6-го скликання до 2015 і строк повноважень президента з 5 до 7 років.

Про це вона сказала, виступаючи на заходах, присвячених святкуванню 19-річчя незалежності України.

“Вони планують в 2012 році не проводити парламентських виборів і перенести їх на 2015… Наступний план, а він чіткий і зрозумілий, – Янукович поставив завдання внести зміни до Конституції й пролонгувати строк перебування при владі Президента з 5 до 7 років”, – заявила вона.

Тимошенко побоюється скасування конституційної реформи 2004 року в вересні.

“Вони запланували, що найближчим часом, у вересні, вони повернуться до Конституції (колишнього Президента Леоніда) Кучми”, – сказала політик.

Коментуючи результати роботи Януковича на посаді президента, опозиціонерка зазначила, що єдиним його досягненням є побудова сильної влади в країні.

“І тому сьогодні одне досягнення Януковича є абсолютно безперечним, котрому потрібно віддати належне, – Януковичу вдалося за 6 місяців побудувати сильну неподільну владу, де більше немає гілок, – там стовп, де судова, законодавча, виконавча, президентська влада, а ще хочуть і місцеву, щоб вони були об’єднані в одних руках і щоб ними повністю, безроздільно керував чинний президент”, – вважає політик.

На її думку, такі плани чинної влади посилити повноваження президента свідчать про закінчення демократичних процесів в Україні й загрожують стабільності і єдності держави.

Зазначимо, що повноваження Ради поточного скликання закінчуються в 2012.

Нагадаємо, виступаючи в Києві з нагоди Дня Незалежності, президент Віктор Янукович заявив про необхідність вдосконалення Конституції України.

“Я бачу Україну як державу зі стійкою політичною системою і готовий запропонувати суспільству її формулу”, – заявив президент.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.