Googel, YouTube
YouTube закидали порнографією

Сотні порнографічних кліпів були завантажені на YouTube практично одночасно. Одним з виконавців порноатаки став Flonty: він зробив це, бо “YouTube завзято видаляє музику”.

Відеопортал YouTube став мішенню порнографічної атаки. Керівництво порталу вже видалило сотні порнографічних кліпів, які були завантажені на сайт практично одночасно.

Як вважають фахівці, завантаження порно на YouTube було спланованою акцією. При цьому люди, які викладали ці матеріали, вказували популярні серед підлітків теги – назви телесеріалів і музичних груп.

Багато фрагментів починалися з кадрів, на яких фігурували діти, а потім з’являлися групи дорослих людей, які влаштовували на екрані справжні секс-оргії.

Власник сайту – компанія Google – заявила, що знає про проблему і вживає заходів до її розв’язання.

Останнім часом в мережі з’явилися величезні обсяги непристойних матеріалів. Багато глядачів додавали їх до своїх улюблених і високо оцінювали, що збільшувало шанси на те, що вони з’являться на екрані нічого користувача, який нічого не підозрював і вирішив подивитися нові відео своїх улюбленців.

Вважають, що одним з виконавців порноатаки став Flonty, чий обліковий запис стверджує, що він живе в Німеччині і що йому 21 рік.

“Я зробив це, тому що YouTube завзято видаляє музику, – сказав він в інтерв’ю журналістам. – Це зроблено в рамках рейду 4Chan”.

4Chan – це електронна дошка оголошень, учасники якої обговорюють в основному японські аніме і комікси манга. Втім, хтось із користувачів цього ж ресурсу називає відвідувачів окремих його секцій хворими, а матеріали, які розміщуються там, – жахливими.

На питання, чи не турбує його те, що подібні порноматеріали можуть привернути увагу маленьких дітей, Flonty відповів: “Діти знайдуть в Інтернеті невідповідні матеріали в будь-якому випадку. Сенс цього рейду – у тому, щоб показати, наскільки легко викласти порно на веб-сайт , який кожен день дивляться мільйони людей”.

Джерело: BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.