Еліо Ді Рупо
Еліо Ді Рупо

Однією з провідних тем суботи у всіх бельгійських засобах масової інформації стало анонімний лист, отримане фламандським телеканалом VTM, з погрозами на адресу лідера франкомовних соціалістів Еліо Ді Рупо, ймовірного кандидата на пост майбутнього прем’єр-міністра Бельгії.

Лист починається дивними словами: «В ім’я Аллаха, в мусульманській країні, такій як Бельгія, гомосексуаліст ні в якому разі не може стати прем’єр-міністром». Еліо Ді Рупо, якому доручено узгодити позиції учасників майбутньої правлячої коаліції за підсумками що відбулися в Бельгії в червні парламентських виборів, давно не приховує своєї нетрадиційної орієнтації.

Сам політик коментувати цю загрозу відмовився, посилаючись на зайнятість більш важливими справами. «Я погоджую непогоджуване», – віджартувався Ді Рупо. Прокуратура поки не визначилася, чи буде призначено судове розслідування. «Справа ще не прийнято до судочинства», – заявила офіційний представник прокуратури Женев’єв Серес.
Кризовий центр міністерства внутрішніх справ Бельгії, який відстежує терористичні загрози, вважає, що Ді Рупо поки не потребує спеціальних заходів захисту.

Разом з тим федеральна поліція заявляє, що сприймає всерйоз одержаний лист. А преса у цьому зв’язку нагадує, що королева Фабіола вже тривалий час отримує анонімні листи з загрозою бути вбитої з арбалета.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.