Арсеній Яценюк
Яценюк повиганяє з партії зрадників

Партія «Фронт Змін» перебуває в опозиції і якщо будь-яка фракція партії в місцевій раді будь-якого рівня піде на коаліцію з чинною владою, це означатиме виключення її депутатів із лав партії. Про це заявив лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк у понеділок в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

Відповідне рішення, за його словами, було прийнято бюро партії.

Яценюк розповів, що партія – це інструмент досягнення поставлених цілей зі змін у країні, а також інструмент виховання нової управлінської політичної еліти. Наскільки ефективний цей інструмент, зазначив політик, залежить від того, як партія працює, кого виховує, кого висуває на виборах і хто за неї голосує, відзначає прес-служба ФЗ.

Лідер «Фронту Змін» підкреслив, що фракції партії, які будуть сформовані в органах місцевого самоврядування після цих виборів, матимуть чітке бачення розвитку своїх регіонів.

«На кожне рішення ми будемо пропонувати альтернативне рішення. Тому що потім, 2012 року за свою політичну позицію доведеться відповідати. І не тільки 2012 року, а й 2015-го», – вважає Арсеній Яценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.