janukovyck
Янукович звільняє МВС

Президент України Віктор Янукович указами від 27 серпня здійснив кадрові ротації у керівництві внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ.

Як повідомили в прес-службі Глави держави, В.Янукович звільнив Олександра Савченка з посади заступника начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ МВС по роботі з особовим складом. Іншим указом О.Савченка призначено заступником начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ МВС.

Звільнено з посади заступника начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ МВС з логістики – начальника логістики Едуарда Дегтярьова.

Також звільнено Богдана Пилипіва з посади першого заступника начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ МВС. Його зараховано у розпорядження міністра внутрішніх справ України.

Крім того, звільнено Станіслава Левченка з посади першого заступника начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ МВС – начальника штабу. Його також зараховано у розпорядження міністра внутрішніх справ України.

З посади заступника начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ МВС з громадської безпеки звільнено і Миколу Мішакіна. Натомість М.Мішакіна було призначено заступником начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ МВС.

Також заступником начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ МВС призначено Олега Шевчука.

Першими заступниками начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ МВС Президент призначив Сергія Конопляника та Сергія Братчика.

за матеріалами: ZAXID.NET

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.