kaniv
Янукович збудує готель у Каневі

Президент України Віктор Янукович пропонує збудувати у Каневі готель. Про це Віктор Янукович зазначив під час сьогоднішнього засідання Громадської гуманітарної ради

За словами Віктора Януковича, друга черга робіт у Шевченківському національному заповіднику у Каневі, безумовно, має передбачати будівництво сучасного готелю. Тим більше, що вже відновлено місцевий річковий вокзал. «Ми обов’язково повинні відпрацювати цей туристичний маршрут. І ще – пошукати можливості різних туристичних зупинок на Дніпрі, але щоб червоним кольором там був визначений Канів, де похований наш Кобзар», – сказав В. Янукович. «Ми зробимо там перлину світового рівня», – переконаний Президент.

Віктор Янукович високо оцінив завершення першої черги реконструкції канівського Музею Т. Шевченка, який чекав цього з 2003 року. Тепер, підкреслив, В. Янукович, коли Музей фактично почав працювати, важливим завданням є гідне наповнення його експозиції. «Нам не вистачає сьогодні в Музеї робіт Тараса Григоровича Шевченка – не вистачає його картин, музейних експонатів», – констатував Президент, додавши, що, вочевидь їх пошуки мають вестися як в Україні, так і поза її межами. «Це завдання буде стояти перед дипломатами, Президентом, перед усіма, хто буде їздити у ті країни, де зібрані наші національні реліквії», – сказав В.Янукович.

за матеріалами: ZAXID.NET

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.