Віктор Янукович
Віктор Янукович

Президент Віктор Янукович готовий зустрітися з українськими блогерами. Про це йдеться у його відповіді блогерам на акцію “Хочу на допит в СБУ” після інциденту з блогером Олегом Шинкаренком. Згоден з вами в тому, що викликати на допит блогера – це останнє, чим повинна займатися СБУ. Думаю, у Служби Безпеки є інші важливі проблеми”, – написав Янукович.

Він додав, що задоволений тим, як СБУ “ламає корупцію, як багато зроблено за відносно короткий час у боротьбі з наркоманією”. “Але трапляються і такі перегини як, наприклад, історія з блогером. Думаю, що наша з вами позиція із цього приводу допоможе керівництву СБУ відкоригувати стиль своєї роботи”, – вважає Янукович.

“Я, чесно кажучи, радий, що в країні є такі активні і сміливі хлопці, які дуже швидко реагують на помилки влади. Я завжди говорив – погана не та влада, яка помиляється (не помиляється, як відомо, той, хто нічого не робить). Погана та влада, яка не виправляє своїх помилок, не реагує на сигнали суспільства”, – написав він. При цьому Янукович вважає недоречною акцією блогерів, які після інциденту з колегою, просилися на допити в СБУ.

“Буду відвертий – ваші приколи щодо “викличте мене на допит в СБУ” викликали у мене гірку усмішку. От куди вам не слід прагнути потрапити, хлопці, так це на допити”, – вважає він. “Ви молоді, талановиті, стильні. Вам треба цікавою справою займатися. Чи є у вас така справа? Чи знайшли ви себе в житті, в своїй професії – ось про це я хотів би з вами поговорити – і допомогти, якщо потрібно”, – додав Янукович. На його думку, “країні потрібні активні, сміливі молоді люди, і владі вони потрібні в першу чергу”. “Отже я простягаю вам руку – давайте зустрінемося. Віктор Янукович“, – йдеться у листі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.