Віктор Янукович
Віктор Янукович

Віктор Янукович привітав українців з Днем Незалежності та пообіцяв не дати країні “звернути з демократичного шляху реформ в угоду егоїстичних інтересів деяких політиків”.

Президент Віктор Янукович привітав українців з Днем Незалежності і пообіцяв втілювати у життя свою програму побудови економічно незалежної Української держави.

“Особливістю сьогоднішнього часу, коли ми переходимо вже в 20-й рік Незалежності, є те, що влада робить усе для здобуття Україною економічної незалежності. Бо справжня незалежність ґрунтується саме на цьому фундаменті”, – зазначив він, цитує прес-служба глави держави.

“Я не дозволю країні звернути з демократичного шляху реформ в угоду егоїстичних інтересів деяких безвідповідальних політиків. Я знаю, що для цього доведеться докласти величезних зусиль і ресурсів, щоб досягти справжньої економічної незалежності”, – наголосив Янукович.

Він зазначив, що працює над реалізацією судової реформи, “щоб люди могли розраховувати на чесні і справедливі суди”, і над скасуванням “драконівської дозвільної системи, яка є магнітом для корупції, яка давить малий і середній бізнес, відлякує іноземного інвестора”.

Я підтримую і завжди буду підтримувати розвиток сильних і вільних медій, бо це – основа демократії“, – підкреслив президент.

“Я розумію, що шлях який ми обрали, дуже складний і дуже тяжкий. Але нема іншого шляху до справжньої свободи і справжньої незалежності. Нема іншого шляху до тієї незалежної України, в якій я хотів би, щоб жили наші діти”, – резюмував він.

Вранці 24 серпня Віктор Янукович разом з прем’єр-міністром Миколою Азаровим та спікером парламенту Володимиром Литвином узяв участь в молитві за Україну у Києві-Печерській лаврі.

А напередодні глава держави дав урочистий прийом з нагоди Дня Незалежності. На захід до “Українського дому” в Києві були запрошені “українські урядовці, депутати, представники дипломатичного корпусу, інтелігенції, духовенства, керівники місцевої влади, митці, журналісти, видатні спортсмени та інші”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.