Найсексуальніші політики України
Найсексуальніші політики України

Провівши опитування серед прекрасної половини інтернет-користувачів, журналісти видання «Багнет» з’ясували, що чоловіки – мешканці політичного олімпу – ще й чарівні люди, які дуже подобаються українкам.

Взагалі-то розглядати наших політиків з точки зору їх політичних програм жителі України перестали давно. Про це свідчать дослідження соціологів: немаловажну роль у тому, за кого голосує виборець, мають зовнішній вигляд і харизма політика. Виходячи з останнього твердження, перше місце в рейтингу найсексуальніших політиків абсолютно закономірно дісталося чинному президентові Віктору Януковичу. За главу держави свої голоси віддали 37,4% учасниць опитування (а це понад 3700 жінок). Результат вражає, хоча це і менше, ніж президент набрав у другому турі виборів.

Друге місце в рейтингу дісталося лідерові Європейської партії України Миколі Катеринчуку. Правда, він «фінішував» з великим відривом від переможця, набравши всього 14,1% голосів. Політик займається боксом, про що із задоволенням розповідає журналісткам в кулуарах Верховної Ради. Навіть більше – з цим видом спорту він порівнює і свою роботу. Катеринчук вважає, що головне – «не пропустити удар», оскільки будь-яка помилка політика може коштувати йому його кар’єри.

За іронією долі «бронзовий призер» опитування – Віталій Кличко – став відомий саме завдяки боксу. Чемпіон світу, лідер фракції в Київраді, зростом більше двох метрів, ще й з багатомільйонними статками, набрав 11,2% голосів. Він є досить привабливою фігурою не тільки для українок, але й для багатьох жінок на планеті – однак його серце вже зайняте.

Також у рейтингу взяли участь «неформальні лідери» опозиції, чиновники і навіть екс-президент Віктор Ющенко – секс-символом початку двотисячних років. І якщо проаналізувати ці опитування, то можна вивести цікаву тенденцію: дамам куди більше подобаються ті політики, які нині перебувають при владі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.