Віктор Янукович
Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості відображення у майбутній угоді про асоціацію між Україною та Європейським союзом перспективи членства нашої держави в ЄС. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції у  Берліні, повідомляє офіційний сайт Президента.

«Дуже важливо, щоб у новій угоді про асоціацію була відображена перспектива України  щодо членства в Євросоюзі. Ця позиція вкрай необхідна українському народові, який має таку мету і  прагне робити все, щоб зайняти повноправне місце у спільній європейській великій сім’ї», – наголосив глава держави.

Водночас, зазначив Президент, наші європейські партнери повинні знати, що євроінтеграція не є для України самоціллю. Ми усвідомлюємо, що для досягнення цієї мети нашій державі потрібно ще багато чого зробити.

У цьому контексті Віктор Янукович нагадав, що сьогодні в Україні тривають процеси із наближення національного законодавства до європейського. Також відбувається процес скорочення обтяжливої дозвільної системи. “Все це приводиться у відповідність до європейських стандартів”, – підкреслив Глава держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.